Unisex tričko PUPPY bílé

Nejnovější kolekce naší značky FRENCHI inspirovaná podzimem a štěňátkem francouzského buldočka, která vznikla ve spolupráci s mladou a talentovanou tatérkou, Tattoo Nyka.

Varianta
SKLADEM
Kód: 515/XS
Značka: FRENCHI
590 Kč –75 % 150 Kč
Kategorie: DÁMSKÉ
Záruka: 2 roky
Materiál: 100% bavlna
Gramáž: 185 g/m²
Doporučené praní: 30°C
Unisex tričko PUPPY bílé
Tip
590 Kč –75 %

Nejnovější kolekce naší značky FRENCHI inspirovaná podzimem a štěňátkem francouzského buldočka, která vznikla ve spolupráci s mladou a talentovanou tatérkou, Tattoo Nyka.

  • Tričko je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny, 185 g/m².
  • Praní doporučujeme naruby max. na 30°C, žehlení také naruby.
  • Velikosti dostupné XS - XXL
  • Logo je vysoce kvalitní, stálobarevný potisk
  • 10% z prodeje putuje na OS Buldočí naděje

 


DSC_4040 (kopie)


Snímek obrazovky 2020-05-28 v 15.31.15


 

Jsme česká značka, která neprodukuje tuctové kolekce, kterých máte plnou skříň.

Ve spolupráci s mladými designéry vytváříme osobitou značku, která hledá motivy nejen v nejnovějších módních trendech.

Originální design čerpá z lásky člověka a psa a díky citu pro detail se ve Vašem šatníku určitě neztratí.

Každá kolekce Frenchi je jedinečná, ztvárňuje cestu psím životem a je inspirována našimi vlastními životními zkušenostmi s francouzskými buldočky.

Současně posláním Frenchi je také pomáhat, proto 10% výtežku z prodaného zboží poputuje do neziskové organizace na pomoc francouzským buldočkům, OS Buldočí naděje.

 

logo_white (kopie)

Zpět do obchodu

PODPORUJEME OBČANSKÉ SDRUŽENÍ BULDOČÍ NADĚJE

Mějte prosím na vědomí, že pokud zvolíte jinou zemi než Českou republiku, je nutné zvolit platbu v EUR. V opačném případě se přeprava nezobrazí. Děkujeme!
Please note that if you choose a country other than the Czech Republic, you must choose a payment in EUR. Otherwise, the transport is not displayed. Thank you!